Menu Content/Inhalt
Start
Bankowość elektroniczna - Informacje Drukuj

Uprzejmie informujemy, że w dniu 23.10.2014 r. nastąpi aktualizacja CUI Korporacyjnego. Nowa aktualizacja wymaga zainstalowania najnowszych sterowników do czytnika kart. Sterowniki i instrukcje udostępnione zostały w systemie Centrum Usług Internetowych w zakładce "dokumenty i pliki".

W przypadku pytań lub problemów z instalacją sterowników prosimy o kontakt z działem Bankowości Elektronicznej pod numerem (32)33-91-999.

Wszystkich klientów mających problemy z zalogowaniem się do CUI prosimy o usunięcie z przeglądarki Tymczasowych plików internetowych (pamięci podręcznej) oraz plików Cookie (ciasteczek) a następnie ponowne zalogowanie się do systemu. W przypadku dalszych problemów prosimy o kontakt z Zespołem d/s Bankowości Elektronicznej i Bankomatów O.K. Banku tel: 32 3391 999 lub skorzystanie z formularza:

Formularz kontaktowy OK Banku Spółdzielczego

Informujemy, że instrukcje obsługi CUI dla Klientów Detalicznych i Korporacyjnych znajdują się w dziale <<Pobierz>>

Aby się zalogować do CUI wybierz link poniżej:
Image

Klientów korzystających z nowej oferty produktowej (dostępnej od 1 września 2014) zapraszamy do naszej nowej bankowości internetowej OK@net.

 

Bankowość elektroniczna

Zapraszamy naszych klientów do korzystania z dostępu do konta bankowego przez Internet za pośrednictwem naszej nowej bankowości internetowej OK@net oraz Centrum Usług Internetowych 
 
 
Image

Image

Image